http://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/header_samplecopycopy-3.jpg http://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_01.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_02.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_03.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_04.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_05.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_06.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_07.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_08.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_09.gifhttp://i233.photobucket.com/albums/ee216/popthalia/buutons/header_sample-copy22_10.gif

Wednesday, November 5, 2008

Thalia & Save The Children

Thalia Weaving a gorrito is already in the campaign "Knit One, Save One" of the International Save the Children, "and it occurred to ask you, Dear their fans, who will join her and weave in a gorrito save millions Babies of very needy around the world.

The campaign "Knit One, Save One" (Weave One, Save One) want to mobilize all those who want to help save babies in countries where there is very little basic care for newborn babies. Weaving a gorrito to (and send it to the organization "Save the Children"), make a donation of $ 10 (for equipment essential for a newborn baby) and write a letter to the incoming President of the United States to increase aid funds for mothers and babies in developing countries are sowing a seed for a better future for many babies in need.

Visit the following links so they can read all the details about the campaign and instructions on how to weave the gorrito and how do you reach the "Save the Children." Click on the button that says "Download our Action Kit" and when they reach the next page, enter all your information to enable the organization to provide them access to a file in Word format and other files in PDF format, to choose which want to get off their computers. After that saved the file on their computers, Read it to know all the details of the campaign.

1 comments:

Anonymous said...

Všimol som si v mnohých hoci nie všetci môžu mať zachytil zmysel niektorých správ v podobe poštou alebo nálady, ktoré sa zdajú byť trochu času na Facebooku. To je čisto komerčná prevádzka v detinate viralizzare (používať termín drahý marketing)? Pravdepodobne je to marketingových operácií Family G, ktoré hrajú kľúčovú úlohu z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete: zvedavosť.

Skutočnosť, alebo prevádzku on-line marketingu? V prípade posledne, pretože sme presvedčení, po určitú dobu, je logické, že funguje len čiastočne. FamilyG Ťažké narušenia a jasné, že Facebook má v posledných mesiacoch, od sociálnych sietí navrhnutý tak, aby každý mohol mať stránke venovanej svoje kontakty, prezentácie nesporné, že reláciu o Family G ich život bez omeškania, do víru reality hoden klasickej show, iste contribusice tak, že niektoré operácie trvať dlhšie ako iní pešo.

Family G je len to, že je on-line komunikáciu aj mlčania, momenty konfrontácia zaujímavý príspevok čítať, pretože oni môžu skutočne obohatiť a ochudobniť nás. Na dosiahnutie tohto cieľa vznešené, Family G sme mysleli na nejakú dobu blog, teraz blízko k zabudnutia a zabudnutia, ale vydláždil cestu pre obsah ako menej atraktívne.

Ale teraz sa zdá všetko podriadiť sa dominantné myšlienka Family G, čo nie je vždy, ak vôbec sa oženil nejpravdivější princípy on-line FamilyG komunikácie, ktorej cieľom je priniesť otázky týkajúce sa aktuálneho diania, svet je spoločensko-politickej, zábava siete, trendy v sieti. A ďalej uvažovať o možnostiach z marketingu cez Facebook, čo považujeme za veľmi málo, dostanete video s nejakou cennou.

 

Thalia 3arabia>>Welcome ToThalia 3arabia,,The Ultimate Sourse For Thalia © 2008. Chaotic Soul :: Converted by Randomness